Piękne rzęsy – przedłużanie metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 stało się jednym z najbardziej popularnych zabiegów u znanej łódzkiej kosmetyczki (sprawdź na swiaturody.com). Wystarczy około 100 złotych, by móc się cieszyć rzęsami, o jakich zawsze marzyłyśmy. 1:1 to sposób, byśmy mogły zachwycać zalotnym spojrzeniem, a także zaoszczędzić czas, który normalnie poświęcałyśmy na malowanie rzęs i inne zabiegi, które miały poprawić ich wygląd. Wystarczy raz na kilka tygodni (około 3-4) poświęcić 1, 5-3 godziny, aby potem mieć piękne, długie podkręcone rzęsy. Jest to metoda doskonała dla tych pań, które do tej pory miały rzęsy krótkie i proste, i żaden tusz nie był w stanie znacząco poprawić ich wyglądu. Wiele kobiet decyduje się również na przedłużenie rzęs z okazji wakacji, aby nie musieć codziennie się malować, a nawet na basenie czy plaży wyglądać piękniej. Dzięki nim w każdej sytuacji wyglądamy ładnie, a to znacząco wpływa także na nasze samopoczucie i pewność siebie.

Do wad sztucznych rzęs zaliczyć możemy to, że wykluczają one możliwość stosowania olejków do demakijażu – ponieważ rozpuszczają klej. Poza tym, jak najbardziej możemy się malować, eyelinerem lub też cieniami do powiek, pamiętajmy jednak, by ostrożnie usuwać makijaż i nie trzeć za bardzo rzęs. Na co dzień jednak wystarczą nam same rzęsy, dzięki czemu będziemy wyglądać naturalnie, ale też dobrze. Niektóre osoby odczuwają obecność „czegoś sztucznego”, ale w takim przypadku wystarczy poeksperymentować z różnymi rodzajami rzęs (jedwabne, wyczesywane z norek) i znaleźć te, których noszenie jest dla nas najbardziej komfortowe. Niektóre z pań boją się, że będą wyglądać na „przemalowane”, jednak to jest kwestia odpowiedniego doboru rodzaju rzęs i metody. W przypadku uzupełnienia 1:1 wystarczy wybrać najkrótsze rzęsy, by cieszyć się maksymalnie naturalnym efektem. Mimo wszystko, jest to wciąż o wiele wygodniejsze rozwiązanie, które pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie powinnyśmy porównywać rzęs 1:1 ze sztucznymi rzęsami na pasku czy też w formie kępek. Efekt metody 1:1 jest o wiele bardziej spektakularny oraz trwały, podczas gdy typowych sztucznych rzęs pozbędziemy się wraz z wieczornym demakijażem. Większość kobiet, która zdecydowała się choć raz na przetestowanie tej metody, jest tak zadowolona z efektów, że chodzi na ten zabieg regularnie.

Jedna myśl na temat “Piękne rzęsy – przedłużanie metodą 1:1”

  1. Jak rzęsy są przedłużone profesjonalnie to nie czuć niczego sztucznego na oczach-chyba, że ktoś przesadzi z wielkością tych rzęs :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>